Ford Ka 1.2 benzin -00

Shitet nga: Alban 30 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ka
Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike motor 1.2 shitet per arsye mosperdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim