Ford focus

Shitet nga: goni 17 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes ford fokus i vitit 2000 benzine 1.6 me dokumenta re rregullta ,te sapo prera . Cmimi 1500 eu dhe mundesi nderimi me makin tj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim