Ford Mondeo diesel -03

Shitet nga: b 11 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Pogradec
Ford Mondeo ne gjendje shum te mire 1 vite me dokumenta shqiptare po perdorure ne itali,dokumenta te rregulleta dhe siguracion per 1 vite jashte shtetit...............cmimi diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim