Ford GT diesel -00

Shitet nga: GENTI 10 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Pogradec
Makine tip Fort i viti 2000 ne gjendje shume te mire motorike dhe gjithashtu eshte e pajisur edhe me airbag .Shume ekonomike ,ka nje motor 1.7 nafte nuk ka rrjedhe apo difkete ne motor apo kamio ,Makina ka cd player funksional shume e paster si nga brenda edhe jashte ,ngjyra e bardhe , nuk ka vende te ndryshkura apo perplasje me disqe alumini .,e gatshme per transport mallrash te kategorise se mesme ,Mbrapa eshte e modifikuar me nje dritare e cila lejon trnsaprencen e ambjentit brenda .makina ndodhet ne pogradec per momentin.per me shume info konatakto ne nr 0697717401.Emri :genti .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim