Ford Fiesta diesel -96

Shitet nga: Fatjon 28 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pogradec
Eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike, I sapo ardhur nga Austria. Pa Dogane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim