Ford Fiesta benzin -93

Shitet nga: gjergji 31 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
SHES Ford Fiesta viti 1993. shume ekonomike. e kontrolluar shume mire nga ana mekanike dhe fizike. shume e mirmbajtur. 4 dyer. xhama elektronike.
Kartat te paguara deri ne fund te dhjetorit 2014.
CMIMI: Perfekt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim