Fiat Punto

Shitet nga: BB 13 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 LEK

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes Fiat punto e vitit 03 ne gjendje shume te mire 1.2benzine makina ndodhete ne itali dhe vjen keto dite ne funde te keti muaj dhe me dogane te ber...te interesuarite ne 00393927553340 ose ne fund te muajte ne 0682291603
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim