FORD MONDEO HDI -97

Shitet nga: Erin 09 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pogradec
FORD MONDEO , VITI PRODHIMIT 1997 , FULL EKSTRA,
LENDE DJEGESE - BENZIN DHE GAZ ,
DORE E PARE , IMPIANTI I GAZIT PARA 6-MUAJSH
ME LETRA TE RREGULLTA , SIGURACIONI DERI NE MAJ 2015 I SIGURUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim