Dodge Dakota benzin -00

Shitet nga: gimi 19 Nën 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Dakota
dodge dakota 2000 benzin\gaz ne gjendje shume te mire mekanike dhe gjenerike me karta te prera per 1 vit dhe goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim