BMW X5 dizel -02

Shitet nga: Bmw 01 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
SHITET BMW X5 VITI 2002 ME TE GJITHA LETRAT SHQIPTARE DERI NE DHJETOR 2016...MAKINA KA SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA...LOOK M.DISQE 20 ME GOMA 80% TE REJA..XHAMAT ORIGJINAL TE ZINJ DHE TE SHENUAR NE LEJEN E QARKULLIMIT E SHUM OPSIONE TE TJERA...PER ME SHUM INFORMACION KONTAKTONI NE NR E CELULARIT 0695159714
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim