Audi A3 me Dogane, klimatronik, Automatik 99-2000

Shitet nga: denis 01 Qer 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 400 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet Audi A3 ne gjendje shum te mire nga ana estetike si dhe nga ana gjenerike. Ideale per Femra me kamio Automatike dhe me Klima dixhitale.Mos hezitoni !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim