Audi A3 diesel -02

Shitet nga: reli 03 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Pogradec
shitet audi A3 I vitit 2002 ne gjendje shum te mir me te gjitha extrat me sherbime te kryera dhe goma te sapo nderruara esht me targa italiane motorri kamio freksionne gjendeje shum te mir cmimi 2550 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim