AUDI A4 1.8 TURBO QUATRO -03

Shitet nga: audi 15 Gsh 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Pogradec
AUDI A4 1.8 TURBO VITI 2003 ,QUATRO , ME TE GJITHA EXTRAT FULL FULL , ME FRENA BREPO , ME 10 AIRBAG , ME DISQE 19 , ME BAXHO XHAMI , ME SISTEM NGROHJE PARA DHE MBRAPA , I BERE SPORT QE NGA FABRIKA , ME XHAMA ELEKTRIKE , ME 225 KUAJ FUQI . ME PERDE ORIGJINALE ME KORENT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim