Toyota Land Cruiser -00

Shitet nga: eljon 03 Krr 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Pogradec
makina eshte 4x4 me bllokazh sedilje lekure me ngrohje ftohje kondicioner pasqyra dhe xhama elektrrik goma brigistone me garanci ....te gjitha sherbimet e bera motorrin e sa po vene te ri fare ..me pak fjal e e gjitha m rregull dhe ja vlen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim