Ml 270 cdi -03 ose nderrohet me Eclass mbi 200..

Shitet nga: Andi 23 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet ml 270 cdi I dhjetor 2002 kamio automatike tiptronik,pjeset e ndruara Jane ne bosch dhe markat me te mira ,ne gjendje perfekte,klima,me baxha ,navigator te madh original,big xenon,Sedilje elektrike lekure me ngroje,pilot automatik,sensor parkimi original,4 Goma dimerore rezerve ,amortization sport off road te verdhe te rinj Xhama te pasem te zinj original full options si I vitit 2005, cdo gje funksionale.disponoj dhe librin e servisit.Mundesi Nderimi vetem me ,E class viti I prodhimit mbi 2003 Nafte +/- diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim