RULOT CAMPING

Shitet nga: Bledi 31 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pogradec
RULOT KAMPING
VITI I PRODHIMIT 1991
E KOMPLETUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE
E PERSHTATSHME PER PUSHIME GJITHASHTU AMBIENTI BRENDA
OFRON DHE MUNDESINE E NJE AMBIENTI ZYRE
DISPONON :
- FRIGORIFER
- SOBE
- ANEKS / KUZHINE

ÇMIMI 1500 EURO
Ose nderrohet me makine ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim