Traktor Kubota Gl-27

Shitet nga: Gentjan 07 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Pogradec
Makina : Traktorë
Shes traktor kubota GL-27 i vitit 2002 me kabine me sistem ngrohje ,kasetofon, dhe eshte 50kuaj fuqi,me freze origjinale Japoneze me plug origjinal me 3-veshe,me rimorko,me (makineri sillazhi ku kjo ka vetem 13-14 ore pune),me makineri dengjesh welger lidhje me spango.shes dhe nje pompe uji lamburgini me diesel eshte 3 inc,dhe 130 meter tubo, te gjitha per vetem 15000 euro i padiskutueshem.i shes per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim