Makineri pelleti per arsye mosperdorimi

Shitet nga: Genci 08 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Pogradec
Makina : Të tjera
Per arsye mos perdorimi shes 2 makinerit pelleti
-1 qe e grin e ben tallash te himet dhe tjetra qe e presar .!
Nr ,kontakti - 0696833054
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim