Frez Sicma 2meter e5

Shitet nga: b 15 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Makina : Makina lidhëse
shes frez sicma me grup te madhe larte,dhe ndrim mareshes...eshte me thika te reja....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim