GOMA PER KAMIONA

Shitet nga: guma 24 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Makina : Pjesët rezerve
GOMA TE PERDORURA PER KAMIONA

GOMA NGA TE GJITHA LLOJET DHE PROFILET


GOMA FURGONI 15 C
GOMA XHIPASH 15,16,17,18,19
GOMA KAMIONASH 17,5 I 19,5
GOMA KAMIONASH 315 60 22.5 315 70 22.5 315 80 22,5
295 80 22.5
385 55 22.5 385 65 22.5
DHE NUMRA TE TJER

GOMAT NDODHEN NE STRUGE MAQEDONI 12KM NGA KUFIRI I CAF THANES

GOMAT JANE TE ARDHURA NGA ZVICRA

PER CDO INFORMATE NE TELEFONAT 0038970261157
0038970212407
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim