Mercedes 220 diesel -95

Shitet nga: Ernest Sinjaku 24 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pogradec
Me kilometra Origjinale Me liber servisi nga Gjermania dhe me Dekumenta te Rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim