VW Caravelle -94

Shitet nga: Niko 01 Krr 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pogradec
Makina : Makina udhëtimi
Shitet makine tip Volkswagen Caravelle, Ne gjendje shume te mire.Makina ka 5 marsha.Viti i prodhimit 1994.Tapiceria eshte e paster dhe gjendja e makines eshte shume e mire.Ka motor 1.9 me 4 pistona.Makina harxhon rreth 6.5 l/km.Kartat e makines mbarojne ne 1 korik 2014.Kurse siguracioni mbaron ne 30 korrik 2014.Makina ka clima.Cmimi i diskutueshem.VOLKSWAGEN CARAVELLE.Ngjyra blu e celur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim