Mercedes Benz AUTOBUZ 19+1 Sprinter 413 CDI -04

Shitet nga: Besi 14 Maj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Pogradec
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Mercedes Benz Sprinter 413 CDI AUTOBUZ 20 vendesh,viti prodhimit 2004,air conditioned,Abs,Srs,DvD,permban dhe Drita Ksenon. bagjo siper, TV,,me dere te pasagjereve ne krahun e rregullt,dopio gome.me letra te rregullta dhe ne gjendje shume te mire pune.. gjithqka origjinale.Cmimi 17000 Euro.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim