MERCEDES SPRINTER 212 -98 (SJELLIM MAKINA ME POR..

Shitet nga: KELI 31 Gsh 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Makina : Makina udhëtimi
MERCEDES BENZ SPRINTER 212 VITI 1998 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA I BLERE NE KOMPANINE AJRORE LUFTANCA NE GJENDJE TE SHKELQYER SHERBIMET TE KRYERA REGULLISHT 172000 KM KONDICIONER ABS AIRBAG GOMAT TE 5 TE REJA TE SAPO VENA NE GJENDJE TEKNIKE MOTORIKE OPTIKE APSOLUTE MBYLLJE QENDRORE NJE AVJON I VERTETE NE RRUGE.ME DOGANE TE PAGUAR. SHIH FOTOT.

SJELLIM DHE MAKINA ME POROSI NGA GJERMANIA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim