MERCEDES SPRINTER 208 CDI -01

Shitet nga: MIHAL 27 Sht 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Pogradec
OKAZION - I ARDHUR NGA GJERMANIA SPRINTER 208 CDI , (ME TE KUQE), E TARGUAR TAKSI , 2148 KUBIK , 8+1 VENDE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI TEKNIKE DHE OPTIKE .
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI !!!!!!!
ÇMIMI 500000 leke i padiskutueshem !
PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRAT E MEPOSHTEM
CEL: 069 32 45 483 (CLUB) & 068 24 73 317.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim