Kamioncine Iveco

Shitet nga: pellump 23 Gsh 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Shitet makin iveco 4x4 e vitit 1996 ....makina esht vetshkarkuse me organello para elektrike 5000 kg.... dhe organello mbrapa me trasmension me 70 m t gjate .... makina esht n gjendje shum t mir e sapo erdhur nga gjermania....makina ka 39.000 km origjinal ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim