Kamioncine Ford Transit 2.5 dizel -97

Shitet nga: ervis 15 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 000 LEK

Komuna: Pogradec
Kamioncine ford transit viti 1997 me 206000 km dopjo gome e perdorur ne itali dhe qe nje vit ne shqiperi taxa te paguara per 1 vit tel 0693602659
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim