Kamion Iveco Stralis 13000 euro 2006

Shitet nga: Iveco 03 Maj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Pogradec
Iveco Stralis me targa te Maqedonise

Shiten 2 kamiona Iveco Stralis Viti 2006 EUR3, me 3 osovina . Kamionet jane ne gjendje te mire . Shiten per arsye se kemi 20 kamiona dhe nuk kemi shofere te mjaftueshem per te gjithe kamionet. Nese i blini kamionin nga ne mund te punoni permes ne ne Skandinavi (suedi, danska, norvegji) ku behen kilometra te mira dhe pagohet mire.
Nese vendosni qe kamionet te punoje permes ne per pagesen te kamionit mund te behet qe nje pjese te pagohet menjehere kurse gjysma tjeter me pritje
Cmimi 13000 euro
Per me shume informata na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim