Kamion Renault

Shitet nga: Agim 27 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Pogradec
Koke terheqese Renault . Fuqi 430 , viti i prodhimit -98 , e rregullt me te gjitha dokumentat per brenda Shqiperise dhe jashte , eshte e shoqeruar me kazan alumini "Kiper". Vazhdon te jete ne gjendje pune te shkeqyer . Ka bere 700000 km , ne gjendje shume te mire , full ekstra , me pompe hidraulike dhe kazan veteshkarkues . Pesha totale 12500 kg . Pesha mbartese 27500 kg .
Cmimi i diskutueshem 15000 euro .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim