Iveco Stralis me targa te Bugarise 14500 euro -2..

Shitet nga: Iveco 03 Maj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Pogradec
Iveco Stralis viti 2006 EUR3 me 3 osovina

Kamioni eshte ne gjendje te mire. Shitet per arsye se kemi 20 kamiona por nuk kemi shofere te mjaftueshem per te gjithe kamionet . Kamioni per momentin ndodhet ne Suedi .Nese e blini kamionin nga ne mund te punoni permes ne ne Skandinavi (suedi, danska, norvegji) ku behen kilometra te mira dhe pagohet mire.
Nese vendosni qe kamioni te punoje permes ne per pagesen te kamionit mund te behet qe nje pjese te pagohet menjehere kurse gjysma tjeter me pritje
Cmimi: 14 500 euro
Per me shume informata na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim