Furgon Mercedes Benz 410

Shitet nga: Bledi 16 Maj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Pogradec
Furgoni esht ne gjendje shume te mire dokumenta te rregullta dopio gome viti prodhimit 89 plus motor dhe kamjo rezerve flm ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim