Mercedes Benz Sprinter-95

Shitet nga: Ernest 23 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pogradec
Eshte ne gjendje shum te mire me Kilometra Origjinale dhe me liber Servisi nga Gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim