LG NEXUS

Shitet nga: Lg Nexus 5 07 Sht 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Peqin
LG NEXUS 5 I RI 16gb memorie 2gb ram procesor quadcore 2.3ghz. Ka dhe 2 vite garanci ngjyra e zeze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim