Iphone 4s

Shitet nga: enjo 22 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Peqin
shitet i phon 4s 16 gb i zhbllokuar nga fabrika ne gjendje te mire vetem uarlesi nuk i punon cmimi i pa diskutueshem te interesuarit mud te marrin ne tel dhe te vin ta shikojn ne peqin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim