Njesi qendrore (Pa monitor, tastier, maus)

Shitet nga: Erjon 29 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Peqin
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pershendetje, shes njesi qendrore (Pa monitorin tastieren dhe mausin), vetem njesin qendrore. Pres ofertat e juaja, 1Gb RAM, minimumi 80Gb Hardisc (Kam koh qe nuk e kam ven ne pune se kam dhe kompiutera te tjere laptop. nese dikush esht vertet i/ interesuar te me kontaktoi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim