Kaparton Michelin

Shitet nga: madrit 07 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Peqin
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Michelin kaparton i perdorur ne gjendje te mire per me teper info 0674383670
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim