MERCEDES BENZ ML 270 -05

Shitet nga: ILIR 08 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Peqin
ML 270 NAFTE , VITI 2005 , NGJYRE GRI , SHUM E PASTER NGA JASH SI DHE NGA BRENDA , SENDILJE MESHINE TE ZEZA , SHENSOR PARKIM , CD VD MP3 USB , MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , 1 MUAJ KA QE KA ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOKUMETA TE RREGULLTA DERI NE FUND TE VITIT 2015 , ESHTE E GACME PER CDO LLOJ PROVE ,,,, NE MARREVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim