MERCEDES BENZ E 270 -02

Shitet nga: ILIR 08 Nën 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Peqin
MERCEDES BENZ , 2002 270 NAFTE , NGJYRE GRI , SHUM E PASTER NGA JASH SI DHE NGA BRENDA , SENDILJE MESHINE TE ZEZA , SHENSOR PARKIM , CD , MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , , ME DOKUMETA TE RREGULLTA DERI NE FUND TE VITIT 2015 , ESHTE E GACME PER CDO LLOJ PROVE ,,,, NE MARREVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim