Ford Galaxy diesel -97

Shitet nga: ford galaxy 29 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Peqin
shes ford galaxy familjare 7 vende ne gjendje shum te mir mototrrike dhe xhenerike sherbime te sapo kryera vaj filtra etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim