Shtepi prej 120 m2 ne Permet

Shitet nga: shtepi private 22 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR   45 000 EUR

Komuna: Përmet
shtepia eshte private eshte 230 m/katrore e gjithe hapesira ndertesa eshte 120 m/katrore shpia eshte me dokumenta te rregullta si me Certifikate pronesie dhe e hipotekuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim