Objekt dykatesh

Shitet nga: arben 27 Tet 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Përmet
Hapësirat : Të tjera
Shitet godine dykateshe. Objekti perbehet nga dy kate ku secili kat eshte 640 metra katror. Objekti eshte me hipoteke dhe certifikate pronesie, pra jane 1280 metra katror ndertese perfshire ne dy kate dhe 2000 metra katror toke bashke me ndertesen. (ish pulari)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim