Sistem music full,guver amplifikator,2 bokse,kas..

Shitet nga: Lili 01 Gsh 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Përmet
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
sistem muzike full ....te perfshira guver 500 w , 2 bokse 600 w total (expload) , amplifikator (soundstream) , kasetofon lcd (i gjithi me touch ,Usb port , memori card , gps ,bloutouth , wirles) ..... ne gjendje shum te mire , gati per pune ..... cmimi 350 € ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim