Motor Kavasaki KDX 220 -00

Shitet nga: Gjergji 01 Gsh 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Përmet
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet motor ne gjendje te mire pune me goma te reja dhe shume ekstra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim