Peugeot 206 1.1 benzine -00

Shitet nga: eraldo 04 Dhj 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK   250 000 LEK

Komuna: Përmet
OKAZION.ne gjendje shume te mire.kondicioner.xhama dhe pasqyra elektrike.air bag.tek dere.me targa te reja dokumentat deri ne mars 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim