Opel Zafira

Shitet nga: gerti Dje 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR   5 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Përmet
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shitet opel zafira 2.2 benzin-gaz makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana mekanik po ashtu edhe xhenerike shum e paster si nga jasht po dhe nga brenda eshte shum ekonomike si makin me klima- kondicioner pilot automatik pasqyrat elektrike me komanda ne timon marshat 6+1 edhe vendet 6+1 eshte ideale per makin familjare ose personale sedilet e fundit i shtrihen edhe ka bagazh boll te bollshem fotot flasin vet pranojm dhe nderime me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim