OKAZION NISSAN KING CAP 2.4 DIESEL 95

Shitet nga: nissan 10 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Përmet
shitet NISSAN king cab. i Viti 1988 .
Ka dal ne qarkullim ne vitin 1995
Ardhur na greqia ne vitin 2007. me motor 2.4 Naft . vende 3+1.

me dekumentacione te regullta te paguara deri ne qershor te vit 2016

ne gjendje shum te mire pune..
FREKSIONI i sa po ber i ri
te gjith sherbimet te bera ne kohen e duhur
ka hekura qe vendosen lart.
ka disqe alumini 15 si dhe 1 pal goma verore me kto disqe qe ka


0685050800 ose 0693935683
ju faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim