Mercedes-Benz C220 CDI -96 -96

Shitet nga: xhenisjano@ymail.com 09 Dhj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Përmet
SHES/NDEROJ MERCEDES BENZ C220 CDI LIMUSINE NE GJENDJE SHUME TE
MIRE.MAKINA ESHTE DORA E PARE.MAKINA POSEIDON.
1)TIMON HIDRAULIK 2)KAMJE MANUALE 3)SENSORE PARKIMI 4)XHAMAT ELEKTRIK 5)DRITA KSENON .
6)RADIO ME CD/DVD . . . AJRI.KAMJE. NAFTE DHE GOMINA SHPATLLASH TE SAPO NDERRUAR.KM 322000..VAJ NGA ME I MIRI 0 W -30 .LONGLIVE TE BLERA NE GJERMANI ...ME DATE 23 >NENTOR JANE PRERE TAKSAT ,SIGURACIONI PER NJE VIT DHE TARGAT . MAKINA ESHT PERFEKTE ... E GATI PER PROVA TE MUNCME ... FOTOT DO T HIDHEN SE SHPEJTI
KUSH ESHTE I INTERESUAR TE MARRE NE TEL...FLM PER MIREKUPTIMIN.......

NDEROHET ME MERCEDES-BENZ C220 CDI -99 -00 OSE PRERJA E -01 OSE E220 CDI -98 -99 ...

JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim