Korrse PZ 185

Shitet nga: Korrse. 07 Jan 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Përmet
Makina : Makina korrëse
Shitet dhe nderrohet korrsja PZ zwegers 185 cm korrsja esht hidraulike me pistoncin dhe me dy siguresa esht teper ne gjende dhe punon shum mir nuk ka pas asnje difekt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim