okazion

Shitet nga: arjan 23 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Përmet
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
Scania obrador.viti2003, vende 57.shitet per arsye mos perdorimi.tel 0692452610.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim