Toke bujqesore dhe 2 troje

Shitet nga: Lek 16 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 LEK

Komuna: Mirditë
Shitet toke bujqesore me 2 troje brenda saje.Siperfaqja 36.000m2.Toka ndodhet ne fshatin Tarazh 3km larg qytetit Reshen rrethi Mirdite. Toka eshte e ndare ne 2 pjese , ne te djathte te rruges Rreshen-Tarazh-Prosek, jane 19000 m2 dhe ne te majte 17000 m2. Toka deri tani eshte perdorur per bujqesi dhe blektori. Mespermes tokes kalon rruga nacionale Rreshen , Perlat,, Lure. Rruga e Re panoramike me dy korsi ka perfunduar . Kjo rruge tashme eshte nyja lidhese ne mes Autostrades se Kombit dhe rruges se Arberit . Kjo nyje e re ka bere te mundur kalimin e mjeteve dhe udhetareve shume shkurt nga kosova ne Diber te Madhe , Mqedoni dhe anasjelltas. Me rritjen e fluksit te mjeteve dhe te udhetareve kjo sip toke merr akoma me shume vlere per ndertime industiale dhe biznese te ndryeshme.
Ne fund te tokes kalon nje lum i vogel i cili krijon mundesi per vaditje dhe largim te mbetjeve urbane .
Lexoni shikoni dhe mos humbni nje rast te mire per biznesin tuaj. Toka eshte e skeduar ne "gugell earth "cliko albania mirdite toka e Lek Gjetes.
Cmimi 4.5 euro / m2 i diskutushem.Ky çmim vlen per gjithe siperfaqen. Shitjet qe mund te behet me pjese mbi 5000m2,sipas kerkesave,diskutohen rast pas rasti.
Kontaktoni; 0684149465 dhe 0692868836.
Shiko dhe ne googel, liku si vijon:
https://www.google.com/maps.
https://www.google.com/maps/@41.7522539,19.9125303,3a,75y,100.04h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbfR0sAdYtsd0MGO2gYTbgw!2e0!7i13312!8i6656
https://www.google.com/maps/@41.7518799,19.9139848,3a,75y,206.4h,73.95t/data=!3m9!1e1!3m7!1sLLA0K97BdpQU_3DXpzPf0g!2e0!7i13312!8i6656!9m2!1b1!2i37
https://www.google.com/maps/@41.7518799,19.9139848,3a,75y,356.94h,81.48t/data=!3m9!1e1!3m7!1sLLA0K97BdpQU_3DXpzPf0g!2e0!7i13312!8i6656!9m2!1b1!2i37
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim